Bahçeköy Perdeci

Sarıyer Perdeci; olarak ücretsiz keşif ve montaj seçeceğimiz ile evinize/ofisinize gelip ölçüp sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz…

HIZLI İLETİŞİM İÇİN : 0532 467 39 47

Evlerimiz veya çalıştığımız yerler olsun her zaman tasarımlarına önem vermişizdir. Her zaman düzenli ve güzel görünmesini istemişizdir. Bunun aslında birçok nedeni vardır. Düzenli bir ev tasarımı veya ofis tasarımı aslında bu ortamda yaşayan veya çalışan kişiler hakkında fikir verir. Güzel tasarlanmış bir ev veya ofis tasarımına sahip kişilerin işini iyi yaptığı izlenimi oluşur. Çünkü profesyonel dünyada ne yaparsanız yapın iyi yapmanız beklenir. Örneğin sizin ofisinize bir müşteri geldi ancak perdeniz çok absürt duruyor.

screen5

Bu sizin hakkınızda karşıdaki kişiye bir negatif izlenim bırakacaktır. Çünkü karşıdaki kişi, sizi işini düzgün yapmayan birisi olarak etiketleyebilecektir. Bunun yanında yanlış tasarlanmış ofis veya evler insanların verimliliğini de etkileyebilmektedir. Ofis tasarımındaki bir hata, çalışanın aklını sürekli çeler ve odaklanmasını zorlaştırır. Sonuçta çalışma süresine para verdiğiniz çalışanınız örneğin yanlış seçilmiş veya eskimiş bir perde yüzünden verimsiz çalışır. Bunun yanında eskimiş veya yanlış seçilmiş bir ev perdesi için de benzer durumlar oluşur. Gelen misafirlerinize kusursuz bir ev göstermek istersiniz ancak eğer perdeleriniz bunu bozuyorsa baştan gol yemiş olursunuz. Gelen misafirleri geçtim, aynı ofisteki durum evde de oluşabilir. Evlerde bolca vakit geçiyoruz, bu nedenle evlerimizdeki tasarım bozuklukları sıkça kafamızı meşgul eder. Bu durumlara mahal vermemek için Bahçeköy perdeci sıkça aranan bir hizmet olmuştur.

Bahçeköy gibi Sarıyer’in belki de en büyük mahallesinde perde olayı çok önemlidir. Çünkü burası çok gözde bir mahalledir ve kalite standartları da yüksektir. Modaper olarak Bahçeköy’de verdiğimiz hizmetlerde hep yüksek kalite standartlarına bağlı kaldık. Bu bölgede yaşıyor veya çalışıyorsanız muhtemelen bizim ürünlerimize bir yerlerde denk gelmişsinizdir. Bahçeköy perdeci konusunda bizi tavsiye eden birilerini muhtemelen bulursunuz bu bölgede. Modaper olarak her zaman dünya standartlarını ürünlerimize yansıttık. İhracat yapan bir firmayız. Bu nedenle ürünlerimizin dünya standartlarında olduğuna bir kanıtımız vardır. Bu standartları sadece ihracat ürünlerinde değil, tüm ürünlerimizde kullanırız. Tüm ürünlerimizin her bir kısmını kendimiz üretir, taşeron kullanmayız.

dikey1Bahçeköy perdeci olarak özellikle stor ve tül perde alanında çokça iş almaktayız, bunun yanında motorlu ve zebra perde ile de bölgede hızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Siz de Bahçeköy’de perde hizmeti almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Modaper olarak Bahçeköy perdeci alanında verdiğimiz hizmetlerimiz genelde stor ve tül perde olmaktadır. Bunun yanında motorlu ve zebra perde gibi yeni perde yaklaşımları ile sektörümüze heyecan getirmiş bulunuyoruz.  Siz de perde ihtiyacınız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Modaper Bahçeköy Perdecisi olarak Bazı Perdelerimizi Göstermek İsteriz Buyrun…

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

Screen Perdelerimiz

Dikey Perdelerimiz

Motorlu Plizeli Zebra Ofis Perdesi

——————————

Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Tel (gerekli)

Doğrulama (gerekli)

Bize Ulaşın

Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent / İSTANBUL

Email info@modaper.com
Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21