BASKILI STOR PERDELER

baskili-stor-perdeBaskılı stor perde tasarım perdesidir.Mekanlarını hareketlendirmek isteyenlerin tercihi olan baskılı stor perdeler özellikle karartma stor ve polyester kumaş üzerine uygulanabilir.Baskılı stor perde diğer ismiyle dijital perde olarakda bilinmektedir.Özel tasarımlarla mekanlarda renk ve hareketi sunar.

BASKILI STOR PERDE KULLANIMI

STOR PERDE kullanımı ve montajı ile en kolay mekanizmaya sahip perdedir.Bir çok mekanda rahatlıkla kullanılabilir.STOR PERDELER genellikle güneşlik yerine de kullanılır.STOR PERDE seçenekleri arasında tül , karartma, ve güneş ısısını kırıcı gibi seçenekleri vardır.STOR PERDE leke tutan perde değildir ve çok toz olmadıkça temizliği oldukça kolaydır.STOR PERDE kullanım alanına göre uzun süre kullanılablir.STOR PERDE temizlik ve kullanım rahatlığı açısından en çok talep gören perdelerdendir.STOR PERDE modern tarzıyla renk ve modelleriyle her eve ve ortama uygundur.

BASKILI STOR PERDE MONTAJI

STOR PERDE diğer mekanizmalı perdeler arasında en kolay tamir edilebilen ve en kolay şekilde montajı yapılan perdedir.STOR PERDE aparatlarının tavan,duvar pencere kısımlarına vida ile sabitlenmesi ve daha sonra perde rayının aparatların yuvalarına geçmesiyle kolay şekilde STOR PERDESİ montajı yapılmaktadır.STOR PERDE montajı nedeniyle yeni bir yerde kullanılcagı zaman kolaylıkla sabitlendiği yerden çıkartılabilir.

BASKILI STOR PERDE TEMİZLİĞİ

STOR PERDE kumaşı nedeniyle çok fazla toz ve leke tutmayan perde çeşididir. STOR PERDE temizliği oldukça kolaydır.STOR PERDENİN boyutu kadar temiz alan hazırlanması gerekiyor bunun nedeni STOR PERDE kumaşının katlandığında kumaşta kat izlerinin kalabilecek olması STOR PERDE temizliğinde sabun yada şampuan kullanılarak yumuşak sünger yada temizlime beziyle ılık ve temiz suyla birlikte temizlenilir.

BASKILI STOR PERDE MODELLERİ

STOR PERDE bir çok model ve seçeneğe sahip perde çeşididir. STOR PERDE modern tarzda renk seçenekleri ve baskılı modelleriyle perdeler içinde en çok tercih edilendir. STOR PERDE modern ortama klasik şık ortama ve rahat ortama uyumlu seçenekleri bulunmaktadır.

BASKILI STOR PERDE FİYATLARI

STOR PERDE oldukça çeşit ve tarza sahip olmasına rağmen her bütçeye uygun perdedir.