Beşiktaş Perdeci

Modaper, birbirinden farklı tasarımları ile Beşiktaş’ta perde sektöründe ön plana çıkan firmalar arasında yerini almış durumda. Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren Şirketimiz, perde dünyasının en dikkat çekici firmalarından biri olarak gösteriliyor.

Perde tasarımları içerisinde çok sayıda üretimi bulunan Beşiktaş Modaper, müşterileri için oldukça özel fırsatlar sunuyor. Ülkemizde satışa sunulan perdelerin ekonomik maliyetleri düşünüldüğünde yüksek fiyatlar göze çarpmazken kar oranının da eklenmesi ile birlikte ürünler yüksek fiyatlara satılabiliyor. Ancak detaylı incelenirse Modaper üretimleri piyasa koşullarına yakın fiyatlarda satışa çıkıyor. Bu durum birçok müşterinin tercihini doğal olarak etkileyen faktörler arasında bulunuyor.

Beşiktaş Perdeci Sizlere Bazı Perde Modellerimizi Göstermek İsteriz

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

Screen Perdelerimiz

Dikey Perdelerimiz

Motorlu Plizeli Zebra Perde

——————————

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım
[contact-form-7 id=”889″ title=”Numara Bırakın”]

Modaper fiyat politikası tüm ürünler için oldukça uygun ekonomik koşullar içeriyor. Modaper tasarımları oldukça uzman bir ekip tarafından oluşturulup üretim aşamasına getiriliyor. Üretim sonrasında sınıflanan ürünler hem yurtiçi hem de yurtdışına satılıyor. Modaper, özel müşterileri için özel tasarımlar sunabiliyor. Özellikle iç dekorasyon için üretilen perdeler bu alanda oldukça önemli bir yere sahip durumda. Sektördeki rekabet göz önüne alındığında bu durum dekoratif ürünlere de büyük ölçüde yansıyor. Rekabetin artması sayesinde çoğunlukla fiyat politikalarındaki değişim göze çarpıyor. Bu durum doğal olarak müşterileri oldukça memnun ediyor.

Modaper özellikle stor ve tül perdeleri ile ön plana çıkıyor. Tül ve stor tasarımlar perde dünyasında oldukça önemli bir konumda bulunuyor. Ev dekorasyonu için sık bir şekilde kullanıldığını gözlemlediğimiz bu ürünler bayanlar açısından oldukça önemli bir yere sahip durumda. Stor ve tül perde tasarımlarına göz atmanız için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olabilir. Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi elde etmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Perde tasarımları konusunda profesyonel bir ekiple çalışan şirketimiz, özellikle iç dekorasyon konusunda oldukça deneyimli bir firma olarak ön plana çıkıyor. Zebra ve motorlu perde tasarımları ile geçtiğimiz yıllarda devrim yapan Modaper bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olmayı başarmış durumda gözüküyor. Ev ve ofisleriniz için jaluzi ve screen perde modellerini inceleyebilir ve uygun bir seçim yapabilirsiniz. Sizler için sağlıklı bir perde seçimi yapmak artık daha kolay!