DÜZ ZEBRA PERDE

zebraperdemodeliDüz Zebra Perde en çok kullanılan sade ve tek ne renk olan perde modelidir. DÜZ ZEBRA PERDE tek renk ipliklerin bir araya gelerek sık dokunmasından yapılır.

DÜZ ZEBRA PERDE KULLANIMI

imageGünümüzde sıkça kullanılan ZEBRA PERDE oldukça kullanışlı olması yönüyle öne çıkıyor. ZEBRA PERDE tül kumaşların üzerine ince ve sık dokunmuş kumaşlar şeklinde dizilmesi şeklinde üretilir. ZEBRA PERDE güneş ışığını engeller ve istenildiği zaman ortamı karartır veya istenildiği zaman şeffaf kısımları biraya getirilerek mekanın ışık almasını sağlar bu sayede ZEBRA PERDE stor perde ve tül perdeyi tek seçenekte toplama şansı olur. ZEBRA PERDE bir çok renk ve model seçenekleri ile isteklere uygun alternatifler sunar. ZEBRA PERDE temizliğinde de kullanışlı olduğunu göstermektedir.

DÜZ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ

ZEBRA PERDE diğer perdelerden daha hassas oldugu için temizliğin de daha çok dikkat ister. Genellikle temizlenebilecek ve büyük olmayan lekelerde ıslak mendil kullanılabilir. ZEBRA PERDE temizliğinde en iyi yöntem temizleme makineleriyle temizleme yöntemidir. ZEBRA PERDE kumaşı ve yapılışında kı inceliklerinden dolayı ZEBRA PERDE için özel yapılmış malzemeler kullanılmalıdır.

DÜZ ZEBRA PERDE MODELLERİ

ZEBRA PERDE spor ve şık ortamlarda rahat şekilde kullanılabilecek ve uyum sağlayabilecek model ve geniş seçeneklere sahiptir. ZEBRA PERDE seçeneklerinde motorlu, kapalı ve açık kasa, metal zincirli , plastik zincirli ve boncuklu modeli olarak uygulama seçeneklerine sahiptir.

DÜZ ZEBRA PERDE MONTAJI

ZEBRA PERDE montajı stor perde montajı gibi kolay şekilde yapılmaktadır. ZEBRA PERDE montajı her ne kadar zor olarak düşünülse de kolaylıkla yapılmaktadır. Aparatın bir vidayla tavan yada duvara sabitlenip perde üstraylarının aparatta bulunan giriş yerlerindeki yuvalara oturtulmasıyla montaj yapılmış olur.

DÜZ ZEBRA PERDE FİYATLARI

ZEBRA PERDE fiyatları metresine yani ölçüsüne göre değişir. ZEBRA PERDE DE kenarlarda ipliklerin sökülmesi perdenin deforme olduğu genelde görülmektedir. Daha uzun süre deforme olmadan kullanabilmek için ZEBRA PERDENİN kumaşına dikkat etmek ve kumaşında incelikli davranarak seçim yapmak gerekmektedir.