Etiler Perdecisi

Etiler perdecisi, Modaper perde sistemleri sizlere Etiler’de lüks ve modern perde çeşitlerini farklı renklerde sunuyor. Perdelerimizin hepsi son teknoloji ile üretilmiştir. Perdelerimizin markaları Taç, Brillant ve Vendi’dir. Bu markalar bildiğiniz gibi çok popüler ve kaliteli markalardır bu markaları büyük yapı marketlerde çok yüksek ücretler ödeyerek alabilirsiniz ayrıca keşif ve montajda ekstra ücret ödersiniz. Ama Modaper’den aldığınız tüm perdeleri ücretsiz keşif ve montaj imkanı sunulmaktadır bu çok büyük bir avantajdır.

Etiler Perdesi Modaper ve Çeşitleri

Perdelerimiz yukarda bahsettiğimiz gibi çok kaliteli ve lüks ham maddelerden elde edilmektedir. Perde çeşitlerimiz; tül, stor, jaluzi ve zebra perdelerdir. Bu ürünlerin hepsini dükkanımıza gelerek yerinde görebilirsiniz bu şekilde perdelere hem dokunur hem de kalitesine bakabilirsiniz.

Etilerde Perde Almak Çok Kolay – HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Modaper uzun yıllardan beri perde ve iç tasarım alanında hizmet vermektedir ancak temel çalışma alanı perdeciliktir. Ofis perdeleri konusunda ise özel bir tecrübesi vardır. Birçok iş merkezi ve plazalarda yaptığımız perde çalışmaları ile bu alanda çok sayıda referansa sahibiz. Modaper sadece yurt içi pazarında çalışan bir firma değildir, yurt dışı ihracatı yapan bir firmadır. Bu şekilde yaptığı işi dünya standartlarına taşımaktadır. Bu dünya standartlarını ise yaptığı en küçük işe bile uygulamaktadır. Modaper perdecilik konusunda tecrübe ve uzmanlık kazanmış bir firmadır, tasarımlarını ve üretimi kendi uzman tecrübeli çalışanları ile yapar. Bu nedenler ofis perdeleri veya diğer perde ihtiyaçlarınızda, Modaper’i aramanızı öneririz.

Etiler Perdecisi Modaper

Etiler perdesi olan modaper siz değerli elit etiler için perdelerine göz atmanızı tavsiye ediyor.

Jaluzi Perdelerimiz
Zebra Perdelerimiz
Motorlu Perdelerimiz
Stor Perdelerimiz
Screen Perdelerimiz
Dikey Perdelerimiz
Motorlu Plizeli Zebra Perdesi

——————————

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım
[contact-form-7 id=”889″ title=”Numara Bırakın”]