Hakkımızda

Modaper kurulduğu günden beri daha iyiye gitme arzusu sayesinde işçiliği ve kalitesiyle Avrupa standartlarını yakalamayı hedeflemiştir. Modaper imalatı yaptığımız perde çeşitlerinde memnuniyet, kalite ve verimliliği doğru şekilde kullanmayı ilkeleri haline getirmiştir. Perde denildiğinde düşüncemiz kullanışlı olması zarafeti yansıtması olmuştur.

Kalite Politikası

Modaper olarak günümüzde hazır ve belirli kalıplar üzerinden fabrikada üretilen perdeler yerine özel tasarımlar yaparak imalatımızı ilerletme yönünde çalışmaya devam ediyoruz. Perdeleri istediğiniz ölçülerde hazırlıyor ve bu sayede perdelerin tam olarak istenilen ölçüde olmasını sağlıyoruz. Perde imalatı verimli olarak çalışmayı ve özenilmeyi gerektirir. Bu nedenle tecrübeli çalışanların olması gerekir. Modaper olarak işinde tecrübeli olan çalışanlarla imalatımızı gerçekleştiriyoruz.

VİZYON & MİSYON

Modaper amaç olarak insan yaşamındaki kaliteyi arttırmak için görselliğin önemi üzerinde durmuştur. Bu amacı benimseyerek imalatında tasarımlara yer vermiştir ve bunu misyon olarak almıştır. Modaper perde imalatında kalite ve titiz işçiliğinin olmasıyla birlikte uygun bütçeye de hitap etmeyi vizyon olarak belirlemiştir.Modaper kaliteden ödün vermeyen ve tecrübeli çalışanların imalatıyla perdede zarafeti sunan firma olmuştur.