Kağıthane Perdeci

Kağıthane perdeci, Modaper perde sistemleri sizlere Kağıthane’de ekonomik ve modern perde çeşitlerini farklı renklerde sunuyor. Perdelerimizin hepsi son teknoloji ile üretilmiştir. Perdelerimizin markaları Taç, Brillant ve Vendi’dir. Bu markalar bildiğiniz gibi çok popüler ve kaliteli markalardır bu markaları büyük yapı marketlerde çok yüksek ücretler ödeyerek alabilirsiniz ayrıca keşif ve montajda ekstra ücret ödersiniz. Ama Modaper’den aldığınız tüm perdeleri ücretsiz keşif ve montaj imkanı sunulmaktadır bu çok büyük bir avantajdır.

Kağıthane Perdeci Modaper

Perdelerimiz yukarda bahsettiğimiz gibi çok kaliteli ve lüks ham maddelerden elde edilmektedir..Perde çeşitlerimiz ; tül, stor, jaluzi ve zebra perdelerdir.Bu ürünlerin hepsini dükkanımıza gelerek yerinde görebilirsiniz bu şekilde perdelere hem dokunur hemde kalitesine bakabilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız

Firmamız uzman perde dekoratörlerini telefon ile arayabilirsiniz size uzmanlarımız tarafından en yeni perde çeşitlerini ve moda’ya uygun perde modelleri hakkında fikir alışverişi yapabilirsiniz..

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Perde Modellerimize Gözatın

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Tül Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

HEMEN BİZİ ARAYIN ÜCRETSİZ KEŞİF VE MONTAJ AVANTAJINDAN YARARLANIN!