Levent Perdeci

Levent perdeci  ; İçinde yaşadığımız mekanları en estetik hale getirmek o mekanda bulunan herkes için çok önemlidir. Çünkü göze hoş gelen estetik mekanlar insan psikolojini iyi etkilediği bilinmektedir. Bunun yanında ev veya iş yeri olursa olsun zamanın büyük kısmı geçirilen bu yerlere gelen misafirler önündeki durum için de bu mekanları en iyi duruma getirmek çok önemlidir. Perdeler de bu nedenle çok önemlidir. Perdeler bir ev veya ofisin dışardan bakıldığında göze en çok çarpan parçalarından birisidir. Levent perdeci gibi birçok iş merkezinin olduğu bir alanda ise perde konusu oldukça rekabete açıktır.levent perdeci Ancak dediğimiz gibi perde konusu her mahal için oldukça önemlidir özellikle de Levent gibi iş hayatında prestij seviyesinin çok yukarda olduğu mahallerde bu önemlilik biraz daha fazladır.

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Levent’deki Plazalar İçin Perdeler

Burası gibi iş merkezlerinde günün çoğu ofiste geçer. Ofiste çalışmak ve verimli çalışmak için çalışılan ortamın düzenli ve göze hoş gelen hale getirilmesi gerekir. Aksi takdirde farz edelim ki kötü tasarıma sahip bir perdemiz var, ofis çalışanın kafası sürekli olarak o kötü perdeye takılabilmektedir. Günümüzde bir çok insanda özellikle başarılı ofis çalışanlarında mükemmeliyet takıntısı oldukça yaygın olduğu için, bu kötü ofis mobilya veya perdeleri ofis çalışanlarından alınan verimi direk olarak etkileyebilmektedir. Levent perdeci alanının önemini bu şekilde küçük bir örnek ile açıkladığımızı düşünüyorum.

Modaper Perdecilik

Modaper olarak perdecilik ve iç tasarım alanında hizmet vermekteyiz. İşlerimizin büyük çoğunluğu perde alanında olmaktadır. Bu alanda da bir hayli fazla tecrübemiz vardır. Biz tasarımlarımızı kendi uzman ve yetenekli ekibimize yaptırmaktayız. Yaptığımız her işte müşterinin isteğine bakılmaksızın, kalite politikalarımıza uygun olarak yüksek kalite ürünler oluşturmaktayız. Bu şekilde bu alanda yıllardır ayakta duruyoruz ve işlerimizi giderek daha da büyütüyoruz.

Levent Perdecisi Modaper

Modaper Levent perdeci alanında verdiği hizmetin yanında ürettiği ürünleri yurt dışı pazarına da satarak, ülkemizin ihracatına katkı yapmaktadır. İhracat yapan her firma gibi yaptığımız işi dünya standartlarına uygun şekilde yapıyoruz. Modaper’in en çok tercih edilen ürünleri stor ve tül perdedir ancak motorlu ve zebra perde gibi farklı ürünlere de sahibiz. Daha fazlası için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bazı Perde Görselleri

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Tül Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz