Mecidiyeköy Perdeci Modaper

Mecidiyeköy Perdeci

Modaper Mecidiyeköy Perdeci, olarak sektörün ihtiyaç duyduğu kaliteli ve estetik tasarımları ülkemize ve dış ülkelere ihracat yolu ile göndermeye devam ediyoruz. Mecidiyeköy perdeci konusunda oldukça önemli bir yerdir. Ülkemizin ve İstanbul’un oldukça önemli iş merkezlerinden birisi olan Mecidiyeköy’de estetik iş merkezleri ve oteller göze çarpmaktadır. Bu estetik binalara da perde konusunda seçici olmak yakışır. Düşünün ki Mecidiyeköy gibi bir yerde oteliniz var. Zaten burada neredeyse kusursuz ve oldukça lüks oteller bulunmaktadır. Böyle çekişmeli bir ortamda perdenizin bu kaliteyi düşürmesini ister misiniz? İşini kusursuz yapan ve kaliteyi bir çalışma yöntemi olarak benimseyen yöneticilerin verdikleri hizmetin her bir kısmının mükemmel olmasını amaçladığını tahmin ediyoruz.

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL

Telefonlar(Tıkla Ara):

Mecidiyeköy Perdeci

Meciyeköy’ün Perdecisi

Bu nedenle Mecidiyeköy perdeci konusunda herkesi dikkatli ve seçici olmaya çağırıyoruz. Böyle prestijli bir semtte ve iş merkezinde prestijden eksiklik vermek aynı zaman da belki de kazançlardan eksiklik vermektir. Mecidiyeköy gibi rekabetin çok yüksek olduğu bir yerde perde seçiminde de bu denli bir rekabet olması son derece normaldir ve olması gerekir.

Modaper Kalitesi

Modaper olarak oluşturduğumuz her üründe kendi kalite standartlarımızı sağlarız. Bunun yanında ihracat yapan bir firma olduğumuz için gerekli dünya standartlarında iş yapabilecek kalite standartlarımız da mevcuttur. Biz tüm bu işleri yaparken kar payını maliyetin kat kat üstünde tutan bir firma değiliz. Mecidiyeköy perdeci konusunda rekabet çok yüksektir evet. Ancak burada fiyatlar da oldukça yüksektir. Mecidiyeköy gibi pahalı bir muhit olduğu için buraya iş yapan her sektör bu muhit için ekstra bir kar payı hesaplamaktadır.

perde dekorasyon mecidiyeköy

Müşteri Menmuniyeti

Ancak biz bu duruma o şekilde yaklaşmıyoruz. Bizim için kaliteyi olması gereken kar payında müşterilerimize ulaştırmak oldukça önemlidir. Bu şekilde yaptığımız işlerin sürekliliğini ve müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz. Tasarımlarımız tamamen kendi dizaynımızdır. Perdenin yanında iç tasarım konusunda da iddialıyız. Çok çeşitli bir ürün kataloğuna sahip olmamızın yanında özellikle stor ve tül perde alanında daha çok sipariş almaktayız. Bunun yanında motorlu ve zebra perde konusunda da sektöre yenilik getirdik. Kullandığımız renkler de oldukça çeşitlilik gösteriyor, bu nedenle kara vermeden önce lütfen bizi arayın.

Mecidiyeköy perdeci bulmak ; istanbul’un en kalabalık ve en yoğun semtlerinden biridir bu nedenle bu mahallede oturanlar işlerinin hızlı bitmesini isterler. Bu nedenle Modaper perde sistemleri ; Mecidiyeköy’e yakın 4.levent de hizmet vermektedir Modaper‘in önemli avantajı ücretsiz keşif(yani evinize ücretsiz araçla gelip ölçü alıp size fiyat sunulması) ve montaj(ücretsiz perdelerin takılması) gibi hizmetleri ücretsiz sunulmasıdır. Bu nedenle şirketimiz sizlere ekonomik perdeler sunmakta ve perdelerimiz son derece kaliteli kumaşlardan üretilmektedir.

Hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle ; Gülbağ mah. Gülbahar mah. Mecidiyeköy mah., Esentepe mah., Gayrettepe mah., Fulya Mah., 19 mayıs Mah. ve son olarak Fulya mahallesidir. Bu mahallere ücretsiz aracımız ile gelip sizlere kaliteli işçilik ve kaliteli perdeler sunmaktayız…

Mecidiyeköy Perde Modellerimiz

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Tül Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

MODAPER PERDE’YE ULAŞIN

Tel: 0212 280 70 71 – Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL