Ofis Perdeleri

Ofis Perdesinde Ücretsiz Keşif ve Montaj

Ofis perdeleri denince akla genelde stor perde ve jaluzi perdeler gelir. Bu perdeler ofis ve büro ortamına uygun sadece ve şık bir tasarıma sahiptir. Çok fazla kir tutmaz ve yıkama işlemi kolaydır. Karşıdan bakıldığında iç tarafı göremezsiniz…

Ofis Perdesi Özellikleri

Ofis perdeleri, dekorasyonda birçok temel gereksinim arasında en yüksek gereksinimdir. Hayatı kolaylaştıran pratik çözümler sunar. Ofis perdeleri, dekorasyonda son derece önemli bir çeşit olarak insanların ilgisini çekmiştir. Temizlemesi kolay olan bu ürünler ofis dekorasyonunda kullanılır ve genellikle jaluziler tercih edilir.

Ofis dekorasyonunda farklı ve kullanışlı dekorasyon tarzlarının kullanılması insanların ilgisini çekmiş, bu durumlarda tül perdeler hiçbir zaman gündeme gelmemiştir. Bu modelleri tek tek kontrol ederken istediğiniz perde çeşidini de kullanabilirsiniz.

Ofislerde ve diğer yerlerde çok önemli olan ve kendine özgü koku bırakmayan perdeler öncelikle kullanılmalıdır. Güneş ışığının büro malzemesi ve ürünlerine zarar vermemesi için güneş kırıcı işlevli perdeler tercih edilmelidir.

Ofis dekorasyonunun en önemli parçalarından biri olan perdeler uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Ofis Perde Fiyatları

Kullanım kolaylığı ve dayanıklılık açısından stor perde modeli tercih edilen perde modelidir. Stor perde modelinin üretim aşamasında gerçekleştirdiğimiz iş süreci temelde perdelik kumaşın alüminyum boru üzerine sarılmasıyla oluşturulan bir mekanizmadır.

Stor perde modellerimizin üretiminde kullanılan perdelerin kumaş, renk ve desen özellikleri değişecek olsa da her türlü stor perdelerin perde mekanizması aynıdır.

Stor perde modellerimiz geniş bir kullanım alanına sahiptir. Stor perde özel aparatlarla korniş üzerine sabitlenebileceği gibi kornişsiz duvara veya tavana da monte edilebilir.

Ofis Jaluzi Perde Modelleri

Perdeler ortamdaki havayı tamamen değiştirme özelliğine sahiptir. Öte yandan ofis perde ve perde modeli çalışanların iş verimliliğine katma değer katmaktadır.

Ofis panjur jaluzi perde modelleri ve diğer perde çeşitleri sadece bulundukları mekana görsel olarak katkı sağlamaz. Aynı zamanda soğuk havanın dışarıdan içeri girmesini engeller ve mekanın iç sıcaklığını korurlar.

Hemen Arayın Ücretsiz Gelip Teklif Verelim !

Numaranızı Bırakın Biz Arayalım

 [contact-form-7 id="889" title="Numara Bırakın"] 

Modaper perde sistemleri 30 dk içerisinde ofisinize gelerek ücretsiz keşif yapar, size ofisinizde ücretsiz teklif sunar. Eğer anlaşma sağlanırsa aynı gün veya diğer gün perdeler hazırlanır….

OFİS PERDE ÇEŞİTLERİ

Jaluzi
Zebra
Motorlu Perdeler
Stor
Screen Perde
Dikey