Ofis Perdeleri

Ofis perdeleri genel olarak jaluzi perde, stor perde, zebra perde ve motorlu perdeler çok kullanılan perde çeşitleridir. Modaper perde sistemleri şirketi 20 senedir profesyonel olarak ofis perdecilik hizmeti vermektedir.

Yerimiz Levent sanayi mahallesindedir. Ücretsiz keşif ve ücretsiz montaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Ücretsiz Keşif Yapan Perdeci

Şirketimiz perdelerinizi takmadan önce ofisinize gelip ücretsiz olarak ölçü alıp size orada fiyat teklifi sunuyoruz.

Hızlı Perdeci Servis Hattı :  0532 467 39 47

Ofis perdeleri konusunda insanların hayatlarının büyük bölümü kapalı mahaller içinde geçer. İster eviniz olsun ister işiniz olsun, bu kapalı mahaller de insanın ruh halini etkiler. Özellikle kas gücüne dayanmayan iş yapanların yani beyaz yaka takımının motivasyonu için çalışılan ortamın tasarımı oldukça önemlidir. Çünkü bir fabrikada bir işçiden alınacak iş belirli bir parçanın imalatıdır ve o işçi o işi yapıyorken iş yapmayı bırakınca göze çarpar. Ancak beyaz yaka işler için böyle bir durum pek mümkün olmayabilir. Çünkü eğer bir ofis çalışanı örneğin bir rapor hazırlarken konsantrasyonu ofisin tasarımına takıldı ve işi yapmayı bıraktı, bu bir iş kaybıdır. Eğer bu durum sürekli yaşanıyorsa, sürekli bir iş kaybı olur.

Ofis Perdesi Tasarımında Modaper

 

Bu nedenle ofis tasarımı ve de ofis perdesi oldukça önemlidir. Bir kişi dışarda iş yerine bakınca perdeler göze çarpar ve o işyeri hakkında bir prestij seviyesi gösterir insanın kafasında. Ayrıca iş yerine gelen misafirler için de aynı bu prestij seviyesi göstergesi geçerlidir. İnsanlar sizin şirketinizin ne kadar kurumsal ve prestijli olduğu hakkında ofis tasarımınıza bakarak da puan verebilir. Burada misafirlerin gözüne çarpacak en önemli ofis tasarım parçalarından birisinin ofis perde olduğunu tekrar etmek gerekir. Aynı zamanda mükemmeliyetçi insanlar, olası bir tasarım bozukluğunu kafalarından atamazlar. Eğer kötü bir perde tasarımınız var ise mükemmeliyetçi çalışan veya misafirleriniz için bu durum oldukça büyük bir problem olacaktır. Bu nedenle Modaper’e gelerek ofisinize en çok uyan perdeleri edinebilirsiniz.

Ofis İç Tasarımında Perdeler

 

ofis-perdeleri-modaper

Modaper uzun yıllardan beri perde ve iç tasarım alanında hizmet vermektedir ancak temel çalışma alanı perdeciliktir. Ofis perdesi konusunda ise özel bir tecrübesi vardır. Birçok iş merkezi ve plazalarda yaptığımız perde çalışmaları ile bu alanda çok sayıda referansa sahibiz. Modaper sadece yurt içi pazarında çalışan bir firma değildir, yurt dışı ihracatı yapan bir firmadır. Bu şekilde yaptığı işi dünya standartlarına taşımaktadır. Bu dünya standartlarını ise yaptığı en küçük işe bile uygulamaktadır. Modaper perdecilik konusunda tecrübe ve uzmanlık kazanmış bir firmadır, tasarımlarını ve üretimi kendi uzman tecrübeli çalışanları ile yapar.

Modaper olarak Bazı Ofis Perde Modellerimizi Göstermek İsteriz

Jaluzi Ofis Perde Örnekleri

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

Screen Perdelerimiz

Dikey Perdelerimiz

Motorlu Plizeli Zebra Ofis Perdesi

——————————

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Tel (gerekli)

Biz Arayalım

İsim (gerekli)

Tel (gerekli)

Bize Ulaşın

Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent / İSTANBUL

Email info@modaper.com
Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21