Ofis Sandalyesi

Ofis sandalyesi almak artık çok kolay sizde kendinize uygun ofis sandalyesini internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. İnternet üzerinden sipariş verilen ofis sandalyelerini küçük bir kapora ile evinize ve ofisinize kadar taşıyoruz bu nedenle siz sadece bize adres ve küçük bir kapora atmanız yeterli gerisi bizde 🙂

ofis-sandalyesi2

Ofis sandalyesi seçerken şunlara dikkat etmek gerekir

  • Üretilen ofis sandalyesi Türkiye de mi üretildi yoksa ÇİN malı mı ? Eğer Çin malı ise bir yıla kalmaz kırılır.
  • Ofis sandalyesinde esneme payı var mı ? Ofis sandalyeleri arkaya doğru esneyebilmelidir. İnsanlar arada sırada esner ve bunu sandalyeden kalkmadan yapmak isterler bu nedenle sandalyenizin esneme payı mutlaka olmalıdır.
  • Ofis sandalyesi aşağı yukarı kaldırma düğmesi var mı ? Artık yeni tüm ofis sandalyelerinde aşağı yukarı kaldırma ve indirme imkanı bulunuyor bu nedenle sizde bu özelliği gözden kaçırmayın.
  • Tasarımı nasıl ? Ofis sandalyelerinin tasarımı da artık önemlidir çünkü sonucta ofisinizin bir ögesi ve onu her gün göreceksiniz bu nedenle göze hitap eden ve portatif bir ürün olmalıdır.
  • Kolay parçalanıyor mu ? Ofisler bazı zamanlar taşınırlar bu nedenle hızlı taşımayı sağlamak için sandalyeleri parçalayıp yeni ofisde montajını yapmak çok daha kolay ve hızlı olacaktır bu nedenle insanlar kolay montaj ve demontaj imkanı olan sandalyeler istiyorlar.
  • Sandalyeleriniz ağır mı? Ofis sandalyesi teknolojisi çok gelişti artık daha hafif ama daha dayanıklı maddeler ile üretiliyor kolay taşınması ve hafiflik önemli sizde kaliteli ve hafif ürünleri tercih edebilirsiniz.

Daha fazlası için lütfen marka ofis sandalyesi bölümüne bakın ve iletişime geçin.