Ölçü Nasıl Alınır ?

Perde ölçüsü almadan önce nasıl bir perde istediğinize karar vermelisiniz. Bu kararı vermede, perde kullanacağınız mekan size yardım edecektir. Perde yaptıracağınız pencerenin konumuna göre tercih yapmalısınız.

Bizler, en iyi perde sahibi olabilmeniz için bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Diyorsanız eğer, önce perde ihtiyacı olan alanlarınızın ölçülerini kendiniz alın.

Mekanizmalı Perde konusunda piyasa uygulamaları ve fiyat oluşumları hakkında bilgilenmeniz bizler için çok önemli. Bu bilgiler doğru seçimler yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle web sayfaları klişeleşmiş, reklama dönük ve yorumsuz sunumlar yaptığından tüketici tatminliği oluşmuyor.

Biz modaper.com adresini oluştururken tüm bilinmesi gerekenleri aktaralım ve kullanıcı tüm sorularına anında yanıt bularak karar versin istiyoruz.

Yaptıracağınız perde amacına uygun olarak ihtiyaca cevap vermeli.

Mekanizmalı Perde çeşitleri fazla olduğundan pencerenin konumuna uygun seçim yapmalısınız.

Stor Perde, Jaluzi Perde, Dikey Perde ve Katlamalı Perde teknik olarak farklı mekanizmalı perdeler olduğundan ölçülendirmeleri önemlidir.

Değişik kriterlere sahip mekanizmalı perde fiyatlandırmaları hakkındaki bilgileriniz ile daha doğru perdeye, daha ekonomik fiyatlarla sahip olabileceğinizi görebilirsiniz.

Tecrübelerimiz bizlere göstermiştir ki, sadece görselliğini beğendiği perdeyi alan kişilerin daha sonra perdelerinden istedikleri kullanım rahatlığını alamadıkları için değiştirme gereği duymuşlardır. Tabi bunun tersi olaylara da sıkça şahit olmaktayız. Ucuz diye yapılan alımların da aslında pahalı masraflar olduğunu sizlerde görmüşsünüzdür.

EĞER YAPAMAZSANIZ ARAYIN YARDIMCI OLALIM!

MODAPER PERDE SİSTEMLERİ