Otel Perdeleri

Otel Perdeleri için Modaperi Tercih Edin!

Otel perdeleri konusunda 15 yıllık bilgi ve tecrübesi ile aynı zamanda Türk malı tül perdeler, stor perdeler, jaluzi perdeleri ve zebra perde modelleri ile Modaper bu işte usta!

Otel perdeleri oteli ve pansiyonları gösteren ve o mekana can ve ışık veren güzel ürünlerdir bu nedenle perdeler oteller için önemlidir. Otellerde kullanılacak perdelerin dışarıdan ışık almaması gerekir ve içeriyede ışık yansıtmaması gerekir çünki oteller ve pansiyonlarda gizlilik ve özel hayat birinci kuraldır bu nedenle genelde stor perdeler ve zebra perdeler otellerin popüler olarak tercih ettiği perde türleridir.

Hızlı Sipariş Hattı

0532 467 39 47

Otel Tasarımında Modaper

 

Toplu Siparişlerde İskonto Yapıyoruz.

Eğer yeni bir otel veya otel tarzı bir mekan açıyorsanız veya tadilat yapıyorsanız sizlere gelip ölçüp biçip fiyat veriyoruz toplu siparişlerde mutlaka indirim yapıyoruz bizi tercih edin temiz ahlak ve uygun fiyatları göreceksiniz…

 

Ofis İç Tasarımında Perdeler

OTEL-PERDELERİ

 

Modaper uzun yıllardan beri perde ve iç tasarım alanında hizmet vermektedir ancak temel çalışma alanı perdeciliktir. Ofis perdeleri konusunda ise özel bir tecrübesi vardır. Birçok iş merkezi ve plazalarda yaptığımız perde çalışmaları ile bu alanda çok sayıda referansa sahibiz. Modaper sadece yurt içi pazarında çalışan bir firma değildir, yurt dışı ihracatı yapan bir firmadır. Bu şekilde yaptığı işi dünya standartlarına taşımaktadır. Bu dünya standartlarını ise yaptığı en küçük işe bile uygulamaktadır. Modaper perdecilik konusunda tecrübe ve uzmanlık kazanmış bir firmadır, tasarımlarını ve üretimi kendi uzman tecrübeli çalışanları ile yapar. Bu nedenler ofis perdeleri veya diğer perde ihtiyaçlarınızda, Modaper’i aramanızı öneririz.

Modaper olarak Bazı Otel Perde Modellerimizi Göstermek İsteriz

Jaluzi Otel Perdelerimiz

Zebra Otel Perdelerimiz

Motorlu Otel Perdeler

Stor Otel Perdeleri

Screen Otel Perdeleri

Dikey Otel Perdeleri

Sinema Odası için Motorlu Plizeli Zebra Otel Perdesi

——————————

HEMEN BİZE ULAŞIN

Adres: Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent/İSTANBUL
Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım
[contact-form-7 id=”889″ title=”Numara Bırakın”]