PULLU TÜL PERDE

pullu-tul-perdePullu tül perde hala günümüzde vazgeçilmeden kullanılan tül perde çeşidlerindendir.Sade tül perdenin üzerine pulların işlenmesiyle yapılmaktadır.Her mekanda rahatça kullanılabilen pullu tül perde modern mekanlardan çok klasik mekanlarda tercih edilmektedir. Kullanımı kolay ve birçok renk ve model seçeneğine sahiptir.

TÜL PERDE KULLANIMI

TÜL PERDE her mekanda rahatlıkla ve yıllarca kullanılmaktadır.TÜL PERDE bir çok çeşit ve seçeneklerle hitap etmekte.Günümüz de TÜL PERDELER daha doğal görünümlü ipek tül,keten tül, ve organze tül olarak tercih edilmektedir.TÜL PERDE şıklığı ve bir çok modelleriyle modası geçmeyen perdedir.TÜL PERDE yıkanması ve montajıyla da kolaylık sağlar.

TÜL PERDE TEMİZLİĞİ

TÜL PERDE genelde yılda 5 kere yıkanmalıdır bunun nedeni yıpranmasını en aza indirmek. TÜL PERDENİN kırışmasını önlemek için yıkanacağı zaman fazla bekletmemek ve yıkandıktan sonra hemen yerine asarak TÜL PERDENİN kırışması önlenir. TÜL PERDE 30 dereceden daha fazla soğuk olmayan suyla yıkanmalıdır. TÜL TÜL PERDE eğer lekeliyse yıkanmadan 1 saat önce lekenin üstüne deterjan dökülerek lekenin çıkması kolaylaştırılır.

TÜL PERDE MODELLERİ

TÜL PERDE bir çok renk ve modele sahiptir.Her tarza uygun modelleri bulunan TÜL PERDE şık, gösterişli ve modern seçenekleri vardır. TÜL PERDE sade beyaz ve baskılı desenli ayrıca istenilen renklere göre çok seçeneklerle göz almaktadır. TÜL PERDE evde iş yerlerinde ve bir çok yerler de seçenek çokluğundan dolayı tercih edilmektedir.

TÜL PERDE MONTAJI

TÜL PERDE kolay bir montaja sahipdir cok rahatlıkla montaj yerinden çıkartılabilir.TÜL PERDE kornişe takılırken birer birer bulunan halka kısımlarından perde raylarından kornişe geçirilir.Daha sonra TÜL PERDENİN raylarından çıkmaması için perdenin son kısmına bir stoper takılır ve bu sayede perdenin halkalarının çıkması engellenmiş olur perde sabitlenir.

TÜL PERDE FİYATLARI

TÜL PERDE bir çok seçenek ve modele sahip olmasına ve yıllardır vazgeçilmeyen perde çeşidi olmasına ragmen her bütceye uygun fiyatları vardır.TÜL PERDE fiyatları belirlenen ölçüye göre değişmekte ve ona göre fiyat belirlenmektedir.