Sarıyer Perdeci

Sarıyer Perdeci; olarak ücretsiz keşif ve montaj seçeceğimiz ile evinize/ofisinize gelip ölçüp sizlere uygun fiyatlar sunuyoruz…

Sarıyer perdecisi ; İş dünyası bir mükemmeliyet dünyasıdır. Üretilen üründen, verilen hizmetten, kullanılan ofise kadar her şeyin mükemmelliği yansıtması gerekir. Bu anlayıştaki insanlar en kaliteli ürünleri ortaya koyar ve başarılı olur.

HIZLI İLETİŞİM İÇİN : 0532 467 39 47

Mükemmeliyet konusunda tasarım da oldukça önemli bir yer tutar. Çünkü mükemmeliyetçi insanların çalıştıkları veya yaşadıkları ortamlar her şeyin mükemmel olması beklenir. Örneğin bir ofis çalışanısınız ve ofisinizdeki perdenin rengi çok absürt duruyor. Bunu çalışırken, bir konu hakkında düşünürken hep aklınıza takıyorsunuz. Bu kadar olur mu demeyin. İnsanlar ders veya iş ile ilgili düşünürken, akıllarını en ufak ayrıntılar bile sürekli olarak çelebilir. Okul zamanlarınızda ders çalışırken ki zamanlarınızı hatırlarsanız ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Çalışana geri dönersek, bu çalışanın sürekli olarak konsantrasyonunu bozan bu yanlış seçilmiş veya eskimiş perde; çok ufak bir uğraşı ile yenilebilir ve çalışandan çok daha verimli bir iş sonucu alınabilir. Bunun yanında da evlerde de benzer bir durum söz konusudur. Evlerimizde büyük zaman geçiririz. Burada da yanlış seçilmiş veya eskimiş bir perde bizi kafamızı meşgul edebilecektir. Bir de bunun dışardan gelen misafirlerinizin gözü önünde saçma sapan bir perdeye sahip olarak durmanız konusu vardır; bu da çok istenen bir olay değildir. Sarıyer gibi hem ofislerin hem de evlerin bolca olduğu bir yerde Sarıyer perdeci oldukça aranan bir hizmettir. Burada perdelerinizin mükemmel olması sizin de içinizi rahat edecektir.

Sarıyer Perdeci Modaper

Modaper olarak her zaman Sarıyer’de hizmet vermekten zevk duymuşuzdur. Bu bölgede yaşıyor veya iş yapıyorsanız muhtemelen bir ürünümüze bir yerde denk gelmişsinizdir. Sarıyer perdeci ararken birilerine sorarsanız bizi tavsiye edecek birilerine mutlaka denk gelirsiniz. Biz ürünlerimizi tamamen kendi kontrolümüzde üretiyoruz. Hiçbir taşeron firma kullanmıyoruz. Ürünlerimizin her bir santimetre karesinde bizim imzamız vardır. Ürünlerimizi üretirken benimsediğimiz kalite standartlarını baz alıyoruz. Bu standartlar dünya standartlarının üstünde standartlarıdır. Bu sayede yurt dışına ürünlerimizi ihraç edebilmekteyiz. Ancak sadece ihracat ürünlerinde bu kalite standartlarını kullanmıyoruz, ürettiğimiz tüm ürünlerimizde bu standartları kullanıyoruz.

Modaper olarak Sariyer perdeci alanında verdiğimiz hizmetlerimiz genelde stor ve tül perde olmaktadır. Bunun yanında motorlu ve zebra perde gibi yeni perde yaklaşımları ile sektörümüze heyecan getirmiş bulunuyoruz.  Siz de perde ihtiyacınız için hemen bizi arayabilirsiniz.

Modaper Sarıyer Perdecisi olarak Bazı Perdelerimizi Göstermek İsteriz Buyrun…

Jaluzi Perdelerimiz

Zebra Perdelerimiz

Motorlu Perdelerimiz

Stor Perdelerimiz

Screen Perdelerimiz

Dikey Perdelerimiz

Motorlu Plizeli Zebra Ofis Perdesi

——————————

Telefonlar(Tıkla Ara):

Hemen Bize Numara Bırakın Sizi Arayalım

İsim (gerekli)

Tel (gerekli)

Doğrulama (gerekli)

Bize Ulaşın

Sanayi Mah. Taşçı Cad. No:36/1 4Levent / İSTANBUL

Email info@modaper.com
Telefonlar Tel: 0212 280 70 71
GSM: 0532 467 39 47
Fax: 0212 280 70 21