Şişli Perdeci

modaper-sisliperdecisiModaper, Şişlide Hizmet verdiğimiz mahalleler: 19 Mayıs, Ayazağa, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Esentepe, Feriköy, Halaskargazi, Halideedip, Harbiye, Maslak, Mecidiyeköy, Meşrutiyet, Okmeydanı, Pangaltı, Teşvikiye mahallelerinde hizmetinizdedir. ürettiği farklı ve dikkat çekici tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Şişlideki Müşterileri için oldukça özgün tasarımlar oluşturan firma bu konuda profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyor.

TEL: 0212 280 70 71 – ADRES: SANAYİ MAH. TAŞÇI CAD. NO:36/1 4LEVENT/İSTANBUL

BİZE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

Modaper Demek Güven Demek!

Modaper, özellikle son döneminde sektördeki yükselişi ile dikkat çekiyor. Şişlideki Dükkanda iç dekorasyon konusunda önemli uzmanlara sahip olan firma aynı zamanda birbirinden kaliteli perde tasarımları ile dikkat çekiyor. Tüm bu tasarımlarla birlikte daha rahat bir şekilde iç dekorasyon oluşturabilmek oldukça mümkün. Özellikle jaluzi ve tül perdeler müşterilerin dikkatini en fazla çeken ürünler arasında bulunuyor.

Şişli Perdecisi Modaper

 

Perde modelleri konusunda ülkemizde geniş bir çeşitlilik mevcut durumda. Bu çeşitlilik ülkemizin dekorasyona verdiği önemi daha rahat ifade ediyor. Özellikle son 20 yılda ülkemizde gözlemlenen bu değişim birçok sektörün rahatlamasını sağladı. Bireylerin görselliğe eskisinden daha fazla önem verdiğini göz önüne aldığımızda bu sonucun normal olduğunu anlayabiliyoruz. Perde sektöründe tabandan gerçekleşen bu dönüşüm ürünlere daha rahat bir şekilde yansıdı. Özellikle modayı yakından takip eden bireyler perde seçimlerine daha fazla dikkat ederek iç dekorasyon için gerekli hassasiyeti gösteriyorlar.

Ücretsiz Keşif ve Montaj Sadece Bizde!

modaper-sisliperdeci2
Perde modelleri konusunda birbirinden farklı ve özgün tasarımlar üreten Modaper, tüm bu hizmetlerin yanında uygun fiyat politikasını ilke edinmiş bir kuruluş olarak ön plana çıkıyor. Modaper’in bu tutumu sektörde ona ayrıcalıklı bir yer sağlıyor. Özellikle küçük işletmelerin tercih ettiği Modaper, aynı zamanda bayanlar tarafından yoğun rağbet gören bir perde tasarımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Bu açıdan bakıldığında daha kaliteli bir üretim gerçekleştirildiğini söylemek mümkün olabilir. Piyasadaki rekabet göz önüne alındığında hangi firmanın daha iyi olduğu konusunda sabit alabileceğimiz birçok ölçüt söz konusu. Modaper ise bu ölçütleri başarılı bir şekilde sağlayarak sektördeki kalıcığını ortaya koyan bir firma olarak ön plana çıkıyor. Bu durumun sonucu olarak perde tasarımcıları arasında daha fazla tercih edildiği sürpriz görünmüyor. Sizler de perde konusunda daha dayanıklı ve kaliteli ürünleri tercih ediyorsanız şirketimizin sitesine tıklayarak dekorasyon seçimlerinizi sağlıklı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Bazı Perde Modellerimiz

Jaluzi Perdelerimiz

[widgetkit id=1053]

Zebra Perdelerimiz

[widgetkit id=1023]

Motorlu Perdelerimiz

[widgetkit id=1061]

Tül Perdelerimiz

[widgetkit id=1202]

Stor Perdelerimiz

[widgetkit id=1039]